Uusimmat ohjelmat

Uusimmat ohjelmat Moniviestimessä

Uusimmat ohjelmat Moniviestimessä moniviestin.jyu.fi

Otsikko Kuvaus Voimaantulopäivä
Program Alustustyöpaja 1 Alustustyöpaja 1 3.4. klo 10-11 keskiviikko 03. huhtikuuta 2019, 11.01
Program Professor Elaine Tarone Professor Emerita Elaine Tarone from the University of Minnesota introduces the work of the Douglas Fir group. keskiviikko 03. huhtikuuta 2019, 08.50
Program Linda Bergerin vierailuluento Linda Bergerin vierailuluento tiistai 02. huhtikuuta 2019, 16.23
Program Ryhmäkeskustelutyöpaja 5 Ryhmäkeskustelutyöpaja 5 2.4. klo 10-12 tiistai 02. huhtikuuta 2019, 11.54
Program Troff document Lukukausi 2019_kevät 2019 kevään harjoituksia perjantai 29. maaliskuuta 2019, 13.58
Program 29.3. ryhmäkeskustelu 4 Heidi, Eetu, Jyri perjantai 29. maaliskuuta 2019, 13.54
Program OpenOffice Impress template KOULUTUSTESTI KOULUTUSTESTI perjantai 29. maaliskuuta 2019, 10.28
Program object code Tutkinto-info 21.3.2019 Tutkinto-info 21.3.2019 torstai 28. maaliskuuta 2019, 09.27
Program Troff document XPV0401 Alustukset XPV0401 Alustukset 27.3. ja 29.3. keskiviikko 27. maaliskuuta 2019, 14.58
Program JYU:n opintoasiainpäivä 15.03.2019 JYU:n opintoasiainpäivä 15.03.2019 keskiviikko 27. maaliskuuta 2019, 10.21
Program OPEA615 OPEA615 keskiviikko 27. maaliskuuta 2019, 09.52
Program KiVi / laitoskokous 3.4.2019 Kieli- ja viestintätieteiden laitoskokous 3.4.2019 / RUU 104 Helena keskiviikko 27. maaliskuuta 2019, 09.15
Program Ryhmäkeskustelutyöpaja 3 Ryhmäkeskustelutyöpaja 3 26.3. klo 12-14 tiistai 26. maaliskuuta 2019, 13.44
Program Ryhmäkeskustelutyöpaja 2 Ryhmäkeskustelutyöpaja 2 26.3. klo 10-12 tiistai 26. maaliskuuta 2019, 13.33
Program Loimusalo aineistonkeruu La vache tiistai 26. maaliskuuta 2019, 12.07
Program Seminar: academic work inside and outside universities 9th of May 2019 - Ruusupuisto D104 Helena tiistai 26. maaliskuuta 2019, 11.40
Program Jenna, Sini & Samuli Ryhmän alustus ja keskustelu yleisön kanssa maanantai 25. maaliskuuta 2019, 15.18
Program Arja, Noora & Lauri Ryhmän alustus ja keskustelu yleisön kanssa. maanantai 25. maaliskuuta 2019, 15.16
Program Ryhmäkeskustelutyöpaja 1 Ryhmäkeskustelutyöpaja 1 25.3.2019 maanantai 25. maaliskuuta 2019, 12.01
Program Troff document Paneelikeskustelut Paneelikeskustelut 22.3. sekä 29.3. perjantai 22. maaliskuuta 2019, 15.54
Program Octet Stream Kielitaidon arvioinnin työpaja Työpaja on tarkoitettu lukion englannin opettajille. Siinä käsitellään ylioppilastutkintoa, oppimista tukevaa formatiivista arviointia sekä dynaamista arv... perjantai 22. maaliskuuta 2019, 15.33
Program Geronet-tutorkoulutus 8.4.2019 Tämä koulutustallenne on osa Geronet-hankkeen tutorkoulutuksia. Tässä ohjelmassa perehdytään vertaisohjauksen eli tutoroinnin malliin ja sen filosofiaan, ... perjantai 22. maaliskuuta 2019, 15.21
Program 22.3. ryhmäkeskustelu Verna, Ville, Niko & Valtteri perjantai 22. maaliskuuta 2019, 14.59
Program 22.3 ryhmäkeskustelu 2 Amanda Kaisa Santeri Sara perjantai 22. maaliskuuta 2019, 14.59
Program 15.3.2019 ryhmäkeskustelu Niklas, Jere & Elisa perjantai 22. maaliskuuta 2019, 10.15
Program Octet Stream Aivojen toiminta tietotyössä 21.3.2019 klo 14.00-16.00: Koko yliopiston henkilöstölle tarkoitettu luento, jonka tarkoituksena on oppia, miten mieli ja aivot toimivat tietotyössä. Miksi ... torstai 21. maaliskuuta 2019, 16.18
Program Troff document Säätiöhaut Säätiöhaut torstai 21. maaliskuuta 2019, 09.56
Program SVKA256 Finnish Sign Language 4 keskiviikko 20. maaliskuuta 2019, 10.40
Program LPSY1001 Liikuntapsykologian perusteet Kevät 2019 tiistai 19. maaliskuuta 2019, 09.04
Program Troff document XPV0401 Ryhmäkeskustelut XPV0401 Ryhmäkeskustelut 18.3. maanantai 18. maaliskuuta 2019, 17.43
Program YLAA3110 Kirjanpito ja tuloslaskenta maanantai 18. maaliskuuta 2019, 09.24
Program XYHI002_PUHEPAJA_6 Äidinkielen tiedeviestintä IT-alalla maanantai 18. maaliskuuta 2019, 08.19
Program XYHI002_PUHEPAJA_5 Äidinkielen tiedeviestintä IT-alalla perjantai 15. maaliskuuta 2019, 11.05
Program XYHI002_PUHEPAJA_4 Äidinkielen tiedeviestintä IT-alalla perjantai 15. maaliskuuta 2019, 11.03
Program Toni Tiainen Puheenvuoro perjantai 15. maaliskuuta 2019, 10.10
Program Jonni Pitkänen Puheenvuoro perjantai 15. maaliskuuta 2019, 10.10
Program Ville Nykänen Puheenvuoro perjantai 15. maaliskuuta 2019, 10.10
Program Juha Riikonen Puheenvuoro perjantai 15. maaliskuuta 2019, 10.10
Program Jussi Parviainen Puheenvuoro perjantai 15. maaliskuuta 2019, 10.10
Program Pietari Outinen Puheenvuoro perjantai 15. maaliskuuta 2019, 10.10
Program Niko Muukkonen Puheenvuoro perjantai 15. maaliskuuta 2019, 10.09
Program Tomislav Kukulj Puheenvuoro perjantai 15. maaliskuuta 2019, 10.09
Program Karri Kuivanen Puheenvuoro perjantai 15. maaliskuuta 2019, 10.09
Program Lasse Kukkonen Puheenvuoro perjantai 15. maaliskuuta 2019, 10.09
Program Laura Kurkinen Puheenvuoro perjantai 15. maaliskuuta 2019, 10.09
Program Elias Haaralahti Puheenvuoro perjantai 15. maaliskuuta 2019, 10.09
Program Jari Pennanen Puheenvuoro perjantai 15. maaliskuuta 2019, 10.09
Program Tuomas Pitkänen Puheenvuoro perjantai 15. maaliskuuta 2019, 10.09
Program Octet Stream Tarmo Terimaa Puheenvuoro perjantai 15. maaliskuuta 2019, 10.09
Program ITKA203 Käyttöjärjestelmät, kevät 2019 ITKA203 Käyttöjärjestelmät, kevät 2019 torstai 14. maaliskuuta 2019, 08.41

Tehdyt toimenpiteet